High Tech

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RESTINE WAVY VISCOOOL ПЕРНИЦА RESTINE WAVY VISCOOOL ПЕРНИЦА
“ Restine Wavy Viscooоl” претставува анатомски дизајнирана перница што обезбедува идеален баланс и п..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.
Врз основа на 1 оценки.
RESTINE МEMO LUX ПЕРНИЦА RESTINE МEMO LUX ПЕРНИЦА
“Restine Memo Lux” – оваа перница е изработена од лиена пена во класична форма. Идеална е за онаа ка..
990 ден.
без ДДВ: 990 ден.
RESTINE SPRING BACK ПЕРНИЦА RESTINE SPRING BACK ПЕРНИЦА
“Restine Spring Back” -  овој производ доби највисока оценка од страна на нашите странски клиен..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
RESTINE BLOCK ПЕРНИЦА RESTINE BLOCK ПЕРНИЦА
“Restine Block” претставува совршен спој на пени и дизајн следејќи го концептот “2 во 1”. Оваа перни..
790 ден.
без ДДВ: 790 ден.
Врз основа на 1 оценки.
RESTINE BAMBOO NATURA ПЕРНИЦА RESTINE BAMBOO NATURA ПЕРНИЦА
“Restine Bamboo Natura” – оваа перница е изработена од лиена пена во класична форма. Идеална е за он..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
RESTINE ALL SEASONS ПЕРНИЦА RESTINE ALL SEASONS ПЕРНИЦА
"Restine All Seasons" перницата e со уникатна структура, високо рангирајќи се на листата на про..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2023. UKION SHOPS