Комфорт концепт

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RESTINE ADAPT ПЕРНИЦА RESTINE ADAPT ПЕРНИЦА
ADAPT перницата на Restine e меѓу омилените перници на нашите купувачи. Оваа перница e идеална за о..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
RESTINE BOUNCY RELAX СЕТ ПЕРНИЦИ RESTINE BOUNCY RELAX СЕТ ПЕРНИЦИ
“Restine relax” сетот е составен од две класични перници, идеални за спиење без оглед на положб..
440 ден.
без ДДВ: 440 ден.
RESTINE BOUNCY RELAX ПЕРНИЦА RESTINE BOUNCY RELAX ПЕРНИЦА
“Restine relax” е класична перница идеална за спиење без оглед на положбата во која спиете..
320 ден.
без ДДВ: 320 ден.
RESTINE CANNES FIRM ПЕРНИЦА RESTINE CANNES FIRM ПЕРНИЦА
“Restine Cannes Firm” Вашата глава е најважниот дел од вашето тело, каде што се раѓаат вашите иде..
820 ден.
без ДДВ: 820 ден.
RESTINE CANNES SOFT ПЕРНИЦА RESTINE CANNES SOFT ПЕРНИЦА
“Restine Cannes Soft” Перницата Restine Cannes Soft е специјално дизајниранa да обезбеди мирен со..
750 ден.
без ДДВ: 750 ден.
RESTINE METZ ПЕРНИЦА RESTINE METZ ПЕРНИЦА
“Restine Metz” оваа перница би ја издвоиле како премиум производ од нашето портфолио која во својата..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
RESTINE MELANGE ПЕРНИЦА RESTINE MELANGE ПЕРНИЦА
“Restine Melange” е елегантна и луксузна перница. Таа е резултат на нашата интенција да креираме про..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
RESTINE CLOUD CUMULUS ПЕРНИЦА RESTINE CLOUD CUMULUS ПЕРНИЦА
"Restine Cloud Cumulus"  е идеална перница за оние што уживаат во чуството на удобност и м..
699 ден.
без ДДВ: 699 ден.
Врз основа на 1 оценки.
RESTINE CANNES SUPPORT ПЕРНИЦА RESTINE CANNES SUPPORT ПЕРНИЦА
"Restine Cannes Support" перницата спаѓа во категоријата на најпродавани производи на Restine. ..
850 ден.
без ДДВ: 850 ден.

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2023. UKION SHOPS