Памук (Сатен)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Постелнина Сатен S4
Разубавете го вашиот простор за спиење со нашите сатенски постелнини.    Нашата Са..
3.000 ден.
без ДДВ: 3.000 ден.
Постелнина Сатен S3
Разубавете го вашиот простор за спиење со нашите сатенски постелнини.    Нашата Са..
3.000 ден.
без ДДВ: 3.000 ден.
Постелнина Сатен S2
Разубавете го вашиот простор за спиење со нашите сатенски постелнини.    Нашата Са..
3.000 ден.
без ДДВ: 3.000 ден.
Постелнина Сатен S1
Разубавете го вашиот простор за спиење со нашите сатенски постелнини.    Нашата Сате..
3.000 ден.
без ДДВ: 3.000 ден.

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS