НАД - ДУШЕЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BLOCK SUPPORT НАД-ДУШЕК BLOCK SUPPORT НАД-ДУШЕК
Доколку сакате да уживате во квалитетен сон тогаш идеален избор за вас е нашиот нов над-душек Block ..
4.300 ден.
без ДДВ: 4.300 ден.
WAVY CONVOLUTED НАД-ДУШЕК WAVY CONVOLUTED НАД-ДУШЕК
Доколку сте во потрага по ортопедски над-душек што ќе ви овозможи неверојатна релаксација и удобност..
2.850 ден.
без ДДВ: 2.850 ден.
RESTINE MEMORY НАД-ДУШЕК RESTINE MEMORY НАД-ДУШЕК
Здравиот и мирен сон е најважен за вас и вашите најмили!   Нашиот “Restine Memory” над-ду..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.550 ден.

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS