Натура

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RESTINE VISCOOOL ПЕРНИЦА RESTINE VISCOOOL ПЕРНИЦА
“ Restine Viscooоl” e специјално дизајнирана перница што обезбедува постојан проток на воздух во тек..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.190 ден.
Врз основа на 1 оценки.
RESTINE LATEX FUSION ПЕРНИЦА RESTINE LATEX FUSION ПЕРНИЦА
“Restine Latex Fusion” е совршена, природна и eco-friendly перница, произведена по природен пат од к..
1.090 ден.
без ДДВ: 1.090 ден.
RESTINE LATEX CLASSIC ПЕРНИЦА RESTINE LATEX CLASSIC ПЕРНИЦА
“Restine Latex Classic” е совршена, природна и eco-friendly перница, произведена по природен пат од ..
1.050 ден.
без ДДВ: 1.050 ден.

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS