ПЕРНИЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RESTINE ANTIALLERGY ПЕРНИЦА RESTINE ANTIALLERGY ПЕРНИЦА
RESTINE ANTIALLERGY ПЕРНИЦА перницата на Restine е производ со уникатна можност за прилагодување..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
RESTINE MEMO CERVICAL CONTOUR ПЕРНИЦА RESTINE MEMO CERVICAL CONTOUR ПЕРНИЦА
Memo Cervical Contour перницата на Restine е анатомска перница која овозможува оптимална потпора за ..
799 ден.
без ДДВ: 799 ден.
RESTINE DREAM BUDDY ПЕРНИЦА RESTINE DREAM BUDDY ПЕРНИЦА
Dream Buddy pillow на Restine е анатомска мемори перница, која овозможува правилна положба на глава..
490 ден.
без ДДВ: 490 ден.
RESTINE ADAPT ПЕРНИЦА RESTINE ADAPT ПЕРНИЦА
ADAPT перницата на Restine e меѓу омилените перници на нашите купувачи. Оваа перница e идеална за о..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
RESTINE BOUNCY RELAX СЕТ ПЕРНИЦИ RESTINE BOUNCY RELAX СЕТ ПЕРНИЦИ
“Restine relax” сетот е составен од две класични перници, идеални за спиење без оглед на положб..
440 ден.
без ДДВ: 440 ден.
RESTINE BOUNCY RELAX ПЕРНИЦА RESTINE BOUNCY RELAX ПЕРНИЦА
“Restine relax” е класична перница идеална за спиење без оглед на положбата во која спиете..
320 ден.
без ДДВ: 320 ден.
RESTINE VISCOOOL ПЕРНИЦА RESTINE VISCOOOL ПЕРНИЦА
“ Restine Viscooоl” e специјално дизајнирана перница што обезбедува постојан проток на воздух во тек..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.190 ден.
Врз основа на 1 оценки.
RESTINE WAVY VISCOOOL ПЕРНИЦА RESTINE WAVY VISCOOOL ПЕРНИЦА
“ Restine Wavy Viscooоl” претставува анатомски дизајнирана перница што обезбедува идеален баланс и п..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.
Врз основа на 1 оценки.
RESTINE CANNES FIRM ПЕРНИЦА RESTINE CANNES FIRM ПЕРНИЦА
“Restine Cannes Firm” Вашата глава е најважниот дел од вашето тело, каде што се раѓаат вашите иде..
820 ден.
без ДДВ: 820 ден.
RESTINE CANNES SOFT ПЕРНИЦА RESTINE CANNES SOFT ПЕРНИЦА
“Restine Cannes Soft” Перницата Restine Cannes Soft е специјално дизајниранa да обезбеди мирен со..
750 ден.
без ДДВ: 750 ден.
RESTINE MON ПЕРНИЦА RESTINE MON ПЕРНИЦА
“ Restine Mon” -  За сите оние што претпочитаат вистинска зделка овој луксузен избор ќе ги надм..
990 ден.
без ДДВ: 990 ден.
RESTINE МEMO LUX ПЕРНИЦА RESTINE МEMO LUX ПЕРНИЦА
“Restine Memo Lux” – оваа перница е изработена од лиена пена во класична форма. Идеална е за онаа ка..
990 ден.
без ДДВ: 990 ден.
RESTINE SPRING BACK ПЕРНИЦА RESTINE SPRING BACK ПЕРНИЦА
“Restine Spring Back” -  овој производ доби највисока оценка од страна на нашите странски клиен..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
RESTINE METZ ПЕРНИЦА RESTINE METZ ПЕРНИЦА
“Restine Metz” оваа перница би ја издвоиле како премиум производ од нашето портфолио која во својата..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
RESTINE MELANGE ПЕРНИЦА RESTINE MELANGE ПЕРНИЦА
“Restine Melange” е елегантна и луксузна перница. Таа е резултат на нашата интенција да креираме про..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2023. UKION SHOPS