Ортопедик - Ергономик

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RESTINE MON ПЕРНИЦА RESTINE MON ПЕРНИЦА
“ Restine Mon” -  За сите оние што претпочитаат вистинска зделка овој луксузен избор ќе ги надм..
990 ден.
без ДДВ: 990 ден.
RESTINE CONTOUR WAVE ПЕРНИЦА RESTINE CONTOUR WAVE ПЕРНИЦА
“Restine Contour” e ергономска перница со идеална брановидна форма и јадро од висококвалитетната мем..
650 ден.
без ДДВ: 650 ден.
RESTINE CONTOUR WAVE PLUS ПЕРНИЦА RESTINE CONTOUR WAVE PLUS ПЕРНИЦА
"Restine Contour Wave Plus" -   Бидејќи една висина на перница не одговара за сите, ние кр..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS