RESTINE BOUNCY RELAX СЕТ ПЕРНИЦИ

440 ден.
Шифра на производ: 21360
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

“Restine relax” сетот е составен од две класични перници, идеални за спиење без оглед на положбата во која спиете. Во oвој сет се вклучени меки и удобни перници кои обезбедуваат совршена потпора за прекрасен сон.

·         Перниците се изработени од избрани висококвалитетни материјали и се исполнети со силиконизиран полиестер во форма на топчиња 

·         Перниците може целосно да се перат во машина на температура од 40°C

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE BOUNCY RELAX СЕТ ПЕРНИЦИ “Restine relax” сетот е составен од две класични перници, идеални за спиење без оглед на положбата во која спиете. Во oвој сет се вклучени меки и удобни перници кои обезбедуваат совршена потпора за прекрасен сон. ·         Перниците се изработени од избрани висококвалитетни материјали и се исполнети со силиконизиран полиестер во форма на топчиња  ·         Перниците може целосно да се перат .. Category: Product #: 21360 Regular price: 440 ден. 440 Available from: Innaco MK