RESTINE CANNES SUPPORT ПЕРНИЦА

850 ден.
Шифра на производ: 21180
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

"Restine Cannes Support" перницата спаѓа во категоријата на најпродавани производи на Restine. Оваа е единствената перница со мемори пена која навистина дише! Корисниците кои ја пробале го опишуваат ефектот на спиење како: „потонување во земјата на соништата“

·         Најголемиот адут на оваа перница е јадрото од перфорирана мемори пена што овозможува непречена циркулација на воздухот

·         Во внатрешноста на јадрото е поставен блок од HR пена обвиен со полиестер, за уникатна поддршка и удобност

·         Луксузната навлака е изработена од ткаен полиестер, лесно може да се отстрани и стави во машина за перење на температура од 40°C 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE CANNES SUPPORT ПЕРНИЦА "Restine Cannes Support" перницата спаѓа во категоријата на најпродавани производи на Restine. Оваа е единствената перница со мемори пена која навистина дише! Корисниците кои ја пробале го опишуваат ефектот на спиење како: „потонување во земјата на соништата“ ·         Најголемиот адут на оваа перница е јадрото од перфорирана мемори пена што овозможува непречена циркулација на воздухот ·    .. Category: Product #: 21180 Regular price: 850 ден. 850 Available from: Innaco MK