RESTINE METZ ПЕРНИЦА

1.200 ден.
Шифра на производ: 21323
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

“Restine Metz” оваа перница би ја издвоиле како премиум производ од нашето портфолио која во својата конструкција инкорпорира две половини со различен полнеж.

Едната половина од перницата е исполнета со мемори пена која обезбедува поддршка и потпора за време на спиењето, додека другата половина има силиконски полнеж и материјал од памук кои пак овозможуваат континуиран проток на воздух и го спречуваат прекумерното потење.

·         Се препорачува за оние кои за време на спиењето имаат болки во вратот, грбот или рамената

·         Нуди неверојатна поддршка и удобност

·         Совршено одговара за сите положби на спиење

·         Навлачена е со нежна памучна навлака – Cotton 233 tc.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE METZ ПЕРНИЦА “Restine Metz” оваа перница би ја издвоиле како премиум производ од нашето портфолио која во својата конструкција инкорпорира две половини со различен полнеж. Едната половина од перницата е исполнета со мемори пена која обезбедува поддршка и потпора за време на спиењето, додека другата половина има силиконски полнеж и материјал од памук кои пак овозможуваат континуиран проток на воздух и го спр.. Category: Product #: 21323 Regular price: 1.200 ден. 1.200 Available from: Innaco MK