RESTINE BOUNCY RELAX ПЕРНИЦА

320 ден.
Шифра на производ: 21359
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

“Restine relax” е класична перница идеална за спиење без оглед на положбата во која спиете. Со својата мекост и еластичност нуди совршена потпора за прекрасен сон.

·         Оваа перница е изработена од избрани висококвалитетни материјали и е исполнета со силиконизиран полиестер во форма на топчиња

·         Перницата може целосно да се пере во машина на температура од 40°C

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE BOUNCY RELAX ПЕРНИЦА “Restine relax” е класична перница идеална за спиење без оглед на положбата во која спиете. Со својата мекост и еластичност нуди совршена потпора за прекрасен сон. ·         Оваа перница е изработена од избрани висококвалитетни материјали и е исполнета со силиконизиран полиестер во форма на топчиња ·         Перницата може целосно да се пере во машина на температура од 40°C .. Category: Product #: 21359 Regular price: 320 ден. 320 Available from: Innaco MK