RESTINE CANNES SOFT ПЕРНИЦА

750 ден.
Шифра на производ: 21321
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:
“Restine Cannes Soft”
Перницата Restine Cannes Soft е специјално дизајниранa да обезбеди мирен сон во текот на ноќта и е конструирана следејќи ги вашите желби. Наоѓањето на совршена перница може да биде вистинска главоболка, токму затоа Restine Cannes Soft e конципирана по трансформативна технологија, обезбедувајќи ви идеално чувство благодарение на комбинацијата од ситен топчест полиестерски полнеж - ball fiber и поддржувачка и перфорирана мемори пена.

·         За разлика од Restine Cannes Firm е со помал полнеж во внатрешноста и е идеална за оние кои преферираат пониска перница 

·         Констуирана од два панели на мемори пена споени заедно во форма на школка. Школката од мемори пена е изработена со посебна перфорација (во форма на саќе) која

           овозможува непрекинат и контиуиран проток на воздух

·         Внатрешноста на школка од мемори пена е исполнета со мек и силиконизиран полиестер ball fiber – 350gr. 

·         Навлачена е со 2D навлака изработена од органски и памучен материјал,  со можност за машинско перење на температура од 60°C

·         Соодветна е и за дека на возраст од 8+ год. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE CANNES SOFT ПЕРНИЦА “Restine Cannes Soft” Перницата Restine Cannes Soft е специјално дизајниранa да обезбеди мирен сон во текот на ноќта и е конструирана следејќи ги вашите желби. Наоѓањето на совршена перница може да биде вистинска главоболка, токму затоа Restine Cannes Soft e конципирана по трансформативна технологија, обезбедувајќи ви идеално чувство благодарение на комбинацијата од ситен топчест полиестерски п.. Category: Product #: 21321 Regular price: 750 ден. 750 Available from: Innaco MK