RESTINE MELANGE ПЕРНИЦА

550 ден.
Шифра на производ: 21182
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

“Restine Melange” е елегантна и луксузна перница. Таа е резултат на нашата интенција да креираме производ со класичен облик кој ќе има анатомски ефект со прилагодување кон контурите на вашето тело. 

·         Исполнета е со мешавина од силиконизиран полиестер - ball fiber и ситни снегулки од мемори пена

·         Антибактериски производ со прилагодлива висина

·         Навлачена е со нежна памучна навлака – Cotton 233 tc.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE MELANGE ПЕРНИЦА “Restine Melange” е елегантна и луксузна перница. Таа е резултат на нашата интенција да креираме производ со класичен облик кој ќе има анатомски ефект со прилагодување кон контурите на вашето тело.  ·         Исполнета е со мешавина од силиконизиран полиестер - ball fiber и ситни снегулки од мемори пена ·         Антибактериски производ со прилагодлива висина ·         Навлачена е со нежн.. Category: Product #: 21182 Regular price: 550 ден. 550 Available from: Innaco MK