RESTINE ADAPT ПЕРНИЦА

690 ден.
Шифра на производ: 21362
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

ADAPT перницата на Restine e меѓу омилените перници на нашите купувачи. Оваа перница e
идеална за оние кои често ја променуваат положбата на спиење. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестер во
форма на топчиња и мешавина на трошки од мемори пена, чиј волумен може да го прилагодите зависно од положбата во која
сакате да спиете. Дополнителната кеса со полиестер која ја добивате како подарок, ќе ви овозможи да ја прилагодите
висината на перницата, за максимална мекост и удобност. Навлаката е изработена од висококвалитетен ткаен полиестер, со
патент и можност за перење во машина на температура од 40°C.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE ADAPT ПЕРНИЦА ADAPT перницата на Restine e меѓу омилените перници на нашите купувачи. Оваа перница e идеална за оние кои често ја променуваат положбата на спиење. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестер во форма на топчиња и мешавина на трошки од мемори пена, чиј волумен може да го прилагодите зависно од положбата во која сакате да спиете. Дополнителната кеса со полиестер која ја добивате како под.. Category: Product #: 21362 Regular price: 690 ден. 690 Available from: Innaco MK