RESTINE CLOUD CUMULUS ПЕРНИЦА

699 ден.
Шифра на производ: 21181
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

"Restine Cloud Cumulus"  е идеална перница за оние што уживаат во чуството на удобност и мекост. 

·         Изработена е од нежен и ултра луксузен памучен материјал (Cotton 233tc.)

·         Исполнета е со исклучително лесен и мек полнеж од топчест фибер - ball fiber во комбинација со blown fiber за уште поудобно чувство

·         Обезбедува загарантирано враќање во својата првобитна форма и нуди постојана и трајна мекост

Оваа перница ја дизајниравме посебно за вас, со уникатен изглед и истовремено совршена потпора

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE CLOUD CUMULUS ПЕРНИЦА "Restine Cloud Cumulus"  е идеална перница за оние што уживаат во чуството на удобност и мекост.  ·         Изработена е од нежен и ултра луксузен памучен материјал (Cotton 233tc.) ·         Исполнета е со исклучително лесен и мек полнеж од топчест фибер - ball fiber во комбинација со blown fiber за уште поудобно чувство ·         Обезбедува загарантирано враќање во својата првобитна форм.. Category: Product #: 21181 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 699 ден. 699 Available from: Innaco MK