RESTINE LATEX FUSION ПЕРНИЦА

1.090 ден.
Шифра на производ: 21333
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:
“Restine Latex Fusion” е совршена, природна и eco-friendly перница, произведена по природен пат од каучуковото дрво. Оригиналниот концепт на оваа перница се состои во следното: 
 
·         Два панели од латекс пена споени заедно во форма на школка. Латекс школката е изработена со посебна перфорација (во форма на саќе) која овозможува непрекинат и
          контиуиран проток на воздух
·         Внатрешноста на латекс школка е богато наполнета со мек и силиконизиран полиестер во форма на ситни топчиња
·         Навлачена е со 3D навлака изработена од органски и памучен материјал што може да се пере во машина на температура од 60°C
·         Перницата обезбедува совршена потпора за главата и вратот, и најважно од се латексот што дише овозможува непрекинат проток на воздух и го спречува потењето во текот
          на ноќта 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2023. UKION SHOPS
RESTINE LATEX FUSION ПЕРНИЦА “Restine Latex Fusion” е совршена, природна и eco-friendly перница, произведена по природен пат од каучуковото дрво. Оригиналниот концепт на оваа перница се состои во следното:    ·         Два панели од латекс пена споени заедно во форма на школка. Латекс школката е изработена со посебна перфорација (во форма на саќе) која овозможува непрекинат и           контиуиран проток на воздух .. Category: Product #: 21333 Regular price: 1.090 ден. 1.090 Available from: Innaco MK