RESTINE VISCOOOL ПЕРНИЦА

1.190 ден.
Шифра на производ: 21340
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

“ Restine Viscooоl” e специјално дизајнирана перница што обезбедува постојан проток на воздух во текот на ноќта. Внатрешноста е исполнета со силиконизиран полиестер во форма на ситни топчиња, додека надворешната обвивка е изработена од “viscoool пена” дизајнирана по специјална формула со следните својства:

·         Регулатор на температура, со посебен ефект на ладење и апсорбирање на телесната топлина

·         Структура на отворени ќелии што гарантира размена на влажност

·         Во согласност со клаузулите за природен и еколошки производ – Oeko tex класа 1

·         Навлаката е изработена од висококвалитетен ткаен полиестер, со патент и можност за перење во машина на температура од 40°C

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE VISCOOOL ПЕРНИЦА “ Restine Viscooоl” e специјално дизајнирана перница што обезбедува постојан проток на воздух во текот на ноќта. Внатрешноста е исполнета со силиконизиран полиестер во форма на ситни топчиња, додека надворешната обвивка е изработена од “viscoool пена” дизајнирана по специјална формула со следните својства: ·         Регулатор на температура, со посебен ефект на ладење и апсорбирање на телесната.. Category: Product #: 21340 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Innaco MK