RESTINE MON ПЕРНИЦА

990 ден.
Шифра на производ: 21178
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

“ Restine Mon” -  За сите оние што претпочитаат вистинска зделка овој луксузен избор ќе ги надмине вашите очекувања. Станува збор за револуционерен дизајн кој со себе ја провлекува најновата иновација во удобноста на спиењето

·         Оваа перница е изработена од две одделни комори

·         Првата комора е составена од цилиндрична мемори пена со посебна цврстина која придонесува да се постигне вистински баланс и поддршка за време на спиењето

·         Втората комора е исполнета со премиум мек и топчест полистер (ball fiber) која обезбедува совршена удобноста во текот на ноќта

·         Навлачена е со луксузна квилтана навлака од 100% памучен материјал (Cotton 233tc), со патент и можност за перење на температура од 60°C

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2023. UKION SHOPS
RESTINE MON ПЕРНИЦА “ Restine Mon” -  За сите оние што претпочитаат вистинска зделка овој луксузен избор ќе ги надмине вашите очекувања. Станува збор за револуционерен дизајн кој со себе ја провлекува најновата иновација во удобноста на спиењето ·         Оваа перница е изработена од две одделни комори ·         Првата комора е составена од цилиндрична мемори пена со посебна цврстина која придонесува да се пост.. Category: Product #: 21178 Regular price: 990 ден. 990 Available from: Innaco MK