RESTINE MEMO CERVICAL CONTOUR ПЕРНИЦА

799 ден.
Шифра на производ: 21368
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Memo Cervical Contour перницата на Restine е анатомска перница која овозможува оптимална потпора за време на спиењето.
Перницата совршено одговара на контурите на вратот и телото, а со својата ергономска природа ги ублажува болните точки на притисок на вратот
и значително го подобрува комфорот во сите фази од сонот. Навлаката е изработена од висококвалитетен ткаен полиестер,
со патент и можност за перење во машина на температура од 40°C

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE MEMO CERVICAL CONTOUR ПЕРНИЦА Memo Cervical Contour перницата на Restine е анатомска перница која овозможува оптимална потпора за време на спиењето. Перницата совршено одговара на контурите на вратот и телото, а со својата ергономска природа ги ублажува болните точки на притисок на вратот и значително го подобрува комфорот во сите фази од сонот. Навлаката е изработена од висококвалитетен ткаен полиестер, со патент и можност.. Category: Product #: 21368 Regular price: 799 ден. 799 Available from: Innaco MK