RESTINE WAVY VISCOOOL ПЕРНИЦА

1.690 ден.
Шифра на производ: 21340-Salus
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

“ Restine Wavy Viscooоl” претставува анатомски дизајнирана перница што обезбедува идеален баланс и поддршка на главата, вратот и ‘рбетот.  Станува збор за револуционерен дизајн на пена што со себе ја носи најновата инвација во удобноста при спиењето. 

“Wavy viscoool пената” e дизајнирана по специјална формула со следните својства:

·         Две различни висини на пена што нудат соодветна поддршка при спиење

·         Регулатор на температура, со посебен ефект на ладење и апсорбирање на телесната топлина

·         Структура на отворени ќелии што гарантира размена на влажност

·         Во согласност со клаузулите за природен и еколошки производ – Oeko tex класа 1

·         Навлаката е  изработена од висококвалитетен ткаен полиестер, со патент и можност за перење во машина на температура од 40°C

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
RESTINE WAVY VISCOOOL ПЕРНИЦА “ Restine Wavy Viscooоl” претставува анатомски дизајнирана перница што обезбедува идеален баланс и поддршка на главата, вратот и ‘рбетот.  Станува збор за револуционерен дизајн на пена што со себе ја носи најновата инвација во удобноста при спиењето.  “Wavy viscoool пената” e дизајнирана по специјална формула со следните својства: ·         Две различни висини на пена што нудат соодветна под.. Category: Product #: 21340-Salus 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 1.690 ден. 1.690 Available from: Innaco MK