Постелнина Сатен S3

3.000 ден.
Шифра на производ: Принтан Сет (Сатен)
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Принтан Сет (Ранфорс):
Разубавете го вашиот простор за спиење со нашите сатенски постелнини. 
 
Нашата Сатен дупла постелнина се состои од:
·         Навлаки за перница - 2pcs. 50x70cm
·         Чаршаф 200x240cm
·         Навлака за јорган 200x210cm 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Рестине е бренд на производствената компанијата Иннацо Мак ДОО, со седиште во Прилеп, Република Северна Македонија. Нашата компанија е формирана во 2015 година и успешно напредува на странските пазари. Основното производство на компанијата опфаќа перници, душеци и над-душеци, пред се изработени од пена. Се работи за најголемиот извозник во Македонија на ваков тип на производи.

Restine Shop

  • 076 449 982
  • shop@innaco.com.mk
  • https://innaco.mk

Facebook

Restine Shop © 2024. UKION SHOPS
Постелнина Сатен S3 Разубавете го вашиот простор за спиење со нашите сатенски постелнини.    Нашата Сатен дупла постелнина се состои од: ·         Навлаки за перница - 2pcs. 50x70cm ·         Чаршаф 200x240cm ·         Навлака за јорган 200x210cm  .. Category: Product #: Принтан Сет (Сатен) Regular price: 3.000 ден. 3.000 Available from: Innaco MK